Hej! Sam fakt, że zechciałeś zajrzeć na stronę „O mnie” już jest dla mnie nie lada radochą! Nazywam się Konrad Bekasiński i jeśli miałbym się opisać w dwóch słowa byłoby to – pasjonat technologii.

Odkąd tylko pamiętam ciągnęło mnie do elektroniki (od wybebeszania zabawek na baterie, przez próby eksperymentów z wyciągniętymi z nich silniczkami, wzmacniacze audio po mikrokontrolery i radiotechnikę). W międzyczasie poznałem możliwości komputerów, programowania prostych aplikacji i działalności w sieci, co stało się moim drugim głównym zainteresowaniem.

Podążając za swoimi zainteresowaniami ukończyłem technikum elektroniczne a następnie studia na kierunku informatyka. W obu tych szkołach zdobyłem sporo wiedzy, jednak w moim odczuciu, tą najbardziej praktyczną poznawałem samemu szperając w internecie i eksperymentując. Podglądanie innych, bardziej doświadczonych i kopiowanie sprawdzonych rozwiązań, następnie je dostosowując do siebie i swoich potrzeb.

Jednym z założeń tej strony będzie publikowanie ukończonych projektów DIY, których stopień ukończenia na to pozwala. Do prezentowanych projektów zawsze będę się starał dołączać pliki np. projektu PCB czy kodu programu.

Swoją pierwszą stronę internetową zawierającą „kurs” języka Delphi dla początkujących założyłem blisko 10 lat temu. Jednak ze względu na nastawienie się na całkowicie bez kosztowy sposób jej prowadzenia, jak i (nie ma co ukrywać) spadek mojego entuzjazmu, strona zniknęła z sieci. Teraz, już nieco bardziej na poważnie, staram się powrócić do sieci z nową wersją KBPROGRAM!

Jeśli masz do mnie jakieś pytania, lub po prostu chcesz pogadać, zajrzyj do działu Kontakt na tej stronie.